Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Nasi goście


prof. Andrzej Tatarski - Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Juror Festiwalu Pianistycznego "Gramy na 4 ręce". Występował z recitalami jako solista i kameralista w ramach Festiwalu. Prowadził warsztaty metodyczne dla nauczycieli.  Jest wieloletnim przyjacielem szkoły.

mgr Jolanta Reszelska

Zespół Szkół Muzycznych w Pile. Jurorka Festiwalu "Gramy na 4 ręce". Prowadziła warsztaty pianistyczne i metodyczne. Koncertowała jako solistka i kameralistka na scenie Festiwalowej.

dr Maciej Pabich 

Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Prowadził warsztaty pianistyczne w naszej szkole dnia 27.11.2012 roku i 23.03.2013 r.

prof. Monika Sikorska-Wojtacha - Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Wystąpila z recitalami fortepianowymi, prowadziła także warsztaty dla uczniów i pedagogów.

drdr Mikołaj Szczęsny Sz

Zespół Szkół Muzycznych w Szczecinie, Uniwersytet Szczeciński. Juror Festiwalu "Gramy na 4 ręce". Autor wykładów prowadzonych w ramach Festiwalu.

Paweł Wakarecy

Finalista XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 2010 r.

Zespół Camerata

Rodzina Śmigielskich - Zespół Szkół Muzycznych w Pile.

Takako Takahashi - Laureatka V nagrody XII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 1990 r.  Była Jurorką Festiwalu "Gramy na 4 ręce". Dwukrotnie wystąpiła w Choszcznie z recitalami chopinowskimi.

 

dr hab. Elwira Śliwkiewicz-Cisak

Adiunkt na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Artystycznym w Zakładzie Pedagogiki Instrumentalnej Instytutu Muzyki. Konsultant akordeonu Szkolnictwa Artystycznego przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. W roku 2013 prowadziła zajęcia na V Warsztatach Akordeonowych dla uczniów i pedagogów szkół muzycznych I stopnia.

prof. Zbigniew Ignaczewski

Profesor Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Jest koncertującym artystą. Współpracuje z instytucjami kulturalnymi w kraju i za granicą. W roku 2013 prowadził zajęcia na V Warsztatach Akordeonowych dla uczniów i pedagogów szkół muzycznych I stopnia.