Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Dogodna lokalizacja

Mury naszej szkoły wypełnione są każdego dnia dźwiękami różnych instrumentów, wypełnione muzyką. To ona jest tutaj wszechobecna i najważniejsza. Nasi uczniowie grają w zespołach kameralnych, tańczą w zespole rytmicznym, śpiewają w chórze i zespole wokalnym, grają w zespołach: fletowym, perkusyjnym, akordeonowym, gitarowym, dętym oraz w duetach fortepianowych.
       W centrum zainteresowania naszej szkoły są nasi uczniowie. Kształtowanie ich osobowości oraz rozwój artystyczny stanowią główny cel wszystkich naszych działań pedagogicznych i wychowawczych.